KOOLITUSE KIRJELDUS - ICHF ESTONIA

COMBAT HAPKIDO
Title
Go to content
HAPKIDO KOOLITUSE KIRJELDUS
Hapkido tehnikaid õpetatakse, keskendudes tegelikele võitlusolukordadele. Õpilane on treenitud sõltuma oma refleksidest, mitte kindlast sunnitud vastusest.
 
 
Alustava õpilase füüsiline seisund või võimed ei mõjuta Hapkido õppimist. Alustatakse järk-järgult ja tehnika muutub enesetunde paranedes pingutavaks. See muudab kunsti ideaalseks kogu keha liikuvamaks.
 
 
Kui õpilane on omandanud põhioskused, on saadaval võimalused õppida uusi tehnikaid, mis vastavad õpilase õppimisvõimele ja demonstreerivad õiget täitmist. Suur rõhk on nii vormil kui ka tehnikate taga olevate põhjuste mõistmisel. Õpilastele antakse võimalus rakendada oma tehnikaid kerges kontaktsparringus, kus nad töötavad koos teiste kõrgema ja madalama taseme õpilastega sertifitseeritud instruktorite otsese juhendamise all.
Juhendajad
 
Maidu Niitmets on Hapkidos 5. taseme must vöö ja rahvusvaheliselt tunnustatud. Tehnikaid õpetab igale õpilasele Master M.Niitmets ise. Tunde viivad läbi kooli Musta Vöö juhendajad. Kõik juhendajad on Master M.Niitmetsa poolt testitud ja sertifitseeritud.Kõrgema taseme mustad vööd on testitud ja sertifitseeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud Grand Master John Pellegrini (10 Dan) poolt.
Master Maidu Niitmets
GM John Pellegrini
COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)

© 2024 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
-
Back to content