TREENINGUD - ICHF ESTONIA

COMBAT HAPKIDO
Title
Go to content
COMBAT HAPKIDO,ENESEKAITSE
TEISIPÄEV,NELJAPÄEV
19:00-21:00
                                                                   
REEDE KOKKULEPPEL
LAUPÄEV KOKKULEPPEL

INDIVIDUAALSED TREENINGUD KOKKULEPPEL
Hapkido HOSINSUL-호신술

Hosinsuli tõlgitakse tavaliselt kui "enesekaitset", kuid see pole päris õige. Kõiki Hapkido tehnikaid võiks kasutada enesekaitseks, nii et Hapkido ise on enesekaitse. Kuid Hosinsuli tehnikaid kasutatakse juhul, kui jala.- või käe tehnikaid ei saa mingitel põhjustel kasutada. Võib-olla olete haaratud või isegi kägistusvõttes või olete pikali ja teie vastane istub teie peal. Teine põhjus võib olla see, et jalaga või käega löömine pole olukorraga sobiv. See sõltub teie riigi seadustest, kuid tavaliselt peate rünnakule reageerima adekvaatselt, see on vähemalt eetika nõue. Ülereageerimine on kuritegu ise.
Hosinsuli ajal õpivad õpilased, kuidas kaitsta maas lebades ja kägistamise eest ning kuidas kasutada tehnikaid vastase heitmiseks. Õpilased õpivad ka Hapkidos olulise, kuid sageli tähelepanuta jäetud oskuse: kukkumise kunsti.
Hapkido KYORUGI-겨루다


Kyorugi, tuntud ka kui sparring, on üks Hapkido erialasid. See on põhimõtteliselt vabas vormis võitlus kahe inimese vahel. Üks inimene kannab punast vesti, nimega Hong, ja teine ​​sinist vesti, nimega Chong. Tavaliselt on voorus kolm sparringmatši ja iga matš on 2 minutit (ehkki see võib sõltuvalt vanusest ja vöö tasemest muutuda). Kyorugi ajal võistlevad võistlejad tatamil, kus nad sooritavad nii käe.- ja jalalööke pähe ja kehasse(korpusesse), et saada kõige rohkem punkte. Võidab võistleja, kes kogub kõige rohkem punkte. Hoiatused kehasse ebaseaduslikude löökide ja muu ebaväärika käitumise eest on võimalik punkte maha arvata.
   Kyorugi hindab inimese Hapkido võimet täielikult, kuna see nõuab võistlejalt oma paljude võtete (tavaliselt löökide,lukkude ja heidete) demonstreerimist, näidates samas ka paindlikkust, keskendumisvõimet ja vastupidavust.Korraliku sparringu vajalike oskuste täiendamine võtab aastaid.
Täpsem info treeningute kohta: treeningud@combathapkido.ee
Eriolukordades toimuvad online videotreeningud (videotreeningud on harjutused ilma partnerita ja saad neid harjutada kodus,sulle sobival ajal)!

TULE TRENNI!
TÄIDA JA SAADA ALL OLEV AVALDUS


 Combat Hapkido Instruktor Programm (Kestvus 2 aastat) ICHF LIIKMEMAKS 50€ AASTA
 Combat Hapkido
 Taktikaline Enesekaitse
 Enesekaitse Naistele

COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)

© 2024 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
-
Back to content