SEMINAR - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
COMBAT HAPKIDO EESTI SEMINARID
ENESEKAITSE  2 PÄEVANE SEMINAR NAISTELE
Valmistame teid ette reaalse maailma stsenaariumide jaoks, millega võite igapäevases elus kokku puutuda.
 
Kava on loodud Korea võitluskunsti HAPKIDO baasil.
 
Enesekaitse tütarlastele ja naistele omab mitut eripära. Esmalt see, et vähesed oskavad oodata hapralt noorelt daamilt väärilist vastupanu, kuid naisterahvas, kes on õppinud juurde enesekaitse oskusi võib avaldada tugevat vastulööki, tänu kindlatele võtetele, mida ta on treeningute käigus omandanud. Need võtted ei vaja väga suurt jõu panustamist. Teiseks on see, et naisterahvad, kes on saanud väljaõpet enesekaitse ja võitluse läbiviimiseks, on oma vastase jaoks tõeliseks üllatuseks ja pea 99% juhtumitest oskavad nad ka oma vastasele avaldada väärilist vastulööki. Enesekaitse puhul on hea teada vastase haavatumaid kohti.
 
Ja lõppude lõpuks võit ja edu on teie kaaslasteks igas eriolukorras, kus teil on väljakujunenud kindel psühholoogiline kindlustunne ja visadus.
 
 
Meie seminar on avatud alates 12+  õrnema soo esindajatele. Iga naine peab õppima, kuidas ennast elus kaitsta. Me ei õpeta mitte ainult enesekaitse tehnikaid, vaid ka situatsiooniteadlikkust ja vältimist. Valmistame teid ette õige mõtteviisiga.
 
         Gruppi suurus : 8-12 inimest
 
 
Suurendage enesekindlust!
 
Emad, tütred, õed, vanaemad, õpilased, ... Täiuslik kõigile naistele! Eelnevat koolitust pole vaja, te ei pea olema sportlikus vormis!
 
 
Soovijatele, kes otsustavad enda õpet jätkata, pakume omalt poolt välja kursusi, mis süvendavad teie teadmisi ja oskusi enesekaitses.COMBAT HAPKIDO VÄLISSEMINARID
ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content