NOORTE HAPKIDO - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
TÄITKE VORM


 1 aasta 50€
 3 aastat 145€
Pangakonto liikme-,eksami ja kuumaksu tasu maksmiseks.
SPORDIKLUBI COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228
Selgitus:
Õpilase Nimi,Perekonnanimi
liikme,eksami või kuutasu(millise kuu eest)
HAPKIDO NOORTELE
Võitluskunstide kool õpetab tõhusa programmi rakendamise väärtust, õpetab lastele enesekindlust, eneseaustust, austust teiste vastu ja väärtuslikke eluoskusi. Combat Hapkido Estonia põhineb ICHF´I poolt tunnustatud programmil, mida praegu kasutatakse enam kui 800 võitluskunstide koolis üle kogu maailma. Combat Hapkido Estonia õpetab uhkelt “Chung So Nyun Hapkido” õppekava lastele vanuses 6 kuni 12. Combat Hapkido Estonia “Chung So Nyun Hapkido” programmi õpilased arendavad  eluoskusi, mis mitte ainult ei aita neil paremini keskenduda ja paremini kuulata, vaid julgustavad neid kasvama nii füüsiliselt kui ka vaimselt positiivsel viisil. Ja kuna laste rasvumine on muutumas üha suurenevaks probleemiks, tegeleme selle probleemiga otse, mängides füüsilisi vorme edendavaid mänge,
Combat Hapkido “Chung So Nyun Hapkido” pakub lastele terve elu lähenemisviisi nutikate valikute tegemiseks, millel on pikaajaline positiivne mõju nende füüsilisele ja vaimsele tervisele. “Chung So Nyun Hapkido” on suurepärane sissejuhatus võitluskunstide maailma, on see ennekõike iseloomu arendamise programm, õpetades last olema enesekindlam, rõhutades samas vaoshoitust ja head kuulamisoskust.
Kui arvate, et teie lapsele teeks head “Chung So Nyun Hapkido”, soovitame teil külastada meie Dojangi ja lasta neil klassis proovida.  Teie proovimine ei ole teile tasuline , vanemad on teretulnud jälgima, kuidas Teie lapsed alustavad “Noorte Hapkidoga”. Kui teie laps (ja muidugi ka teie!) naudite tundi, pakume liikmelisust ICHF´ga 50€ aasta ja kuutasu 35€.Vööeksam 20-25€(Sisaldab: Rahvusvahelist vöö sertifikaati ja vööd).

Chung So Nyun Hapkido e.Noorte Hapkido vanusest 6-12a.
on Combat Hapkido stiili lasteprogramm, modifitseeritud ja struktureeritud, et seda saaks õpetada ja noortele õpilastele turvaliselt õppida. "Noorte Hapkido" on lõbus õppida ja ei ole igav. Ent see on ka tõsine Enesekaitse, mitte "Karate mängimine", mis parandab oluliselt lapse võimet kaitsta end igasuguse vägivalla eest.
ICHF on "Youth Hapkido" juhtorgan. Kõik sertifikaadid väljastab ICHF. Gup sertifikaadil ei ole kirjas "Combat Hapkido", vaid "Cung So Nyun Hapkido" ("Noorte Hapkido").
Iga õpilane, kes saab "Cung So Nyun" Hapkido sertifikaadi, peab olema ICHFi individuaalne liige.
Vöösüsteem on identne "Combat Hapkido" stiiliga. Selleks, et saavutada 1. poom Must Vöö "Noorte Hapkidos", peaks olema vaja umbes 3 aastat koolitust.
Kui "Noorte Hapkido" must vöö jõudis 12-
aastaseks, võib ta edasi minna "Combat Hapkido" programmi. Alates sellest ajast on minimaalne ajajärk tasemel üks aasta enne kui õpilane saab teisendada 1se Poomi taseme "Noorte Hapkidos" 1 Danile Combat Hapkidoga. Selle aja jooksul peab õpilane õppima Combat Hapkido 1 Dan Musta Vöö programmi. Õpilane kannab oma Poom Musta Vööd üleminekuajal.

ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content