NOORTE HAPKIDO - ICHF-ESTONIA

Go to content
Võitluskunstide kool õpetab tõhusa programmi rakendamise väärtust, õpetab lastele enesekindlust, eneseaustust, austust teiste vastu ja väärtuslikke eluoskusi. Combat Hapkido Estonia põhineb ICHF´I poolt tunnustatud programmil, mida praegu kasutatakse enam kui 800 võitluskunstide koolis üle kogu maailma. Combat Hapkido Estonia õpetab uhkelt “Chung So Nyun Hapkido” õppekava lastele vanuses 6 kuni 12. Combat Hapkido Estonia “Chung So Nyun Hapkido” programmi õpilased arendavad  eluoskusi, mis mitte ainult ei aita neil paremini keskenduda ja paremini kuulata, vaid julgustavad neid kasvama nii füüsiliselt kui ka vaimselt positiivsel viisil. Ja kuna laste rasvumine on muutumas üha suurenevaks probleemiks, tegeleme selle probleemiga otse, mängides füüsilisi vorme edendavaid mänge,
 
Combat Hapkido “Chung So Nyun Hapkido” pakub lastele terve elu lähenemisviisi nutikate valikute tegemiseks, millel on pikaajaline positiivne mõju nende füüsilisele ja vaimsele tervisele. “Chung So Nyun Hapkido” on suurepärane sissejuhatus võitluskunstide maailma, on see ennekõike iseloomu arendamise programm, õpetades last olema enesekindlam, rõhutades samas vaoshoitust ja head kuulamisoskust.
 
Kui arvate, et teie lapsele teeks head “Chung So Nyun Hapkido”, soovitame teil külastada meie Dojangi ja lasta neil klassis proovida. Liitumiseks pole mingeid eeldusi - kõik saavad osaleda! Teie proovimine ei ole teile tasuline , vanemad on teretulnud jälgima, kuidas Teie lapsed alustavad “Chung So Nyun Hapkidoga”. Kui teie laps (ja muidugi ka teie!) naudite tundi, pakume liikmelisust ICHF´ga 50€ aasta ja kuutasu 25€.Vööeksam 20€(Sisaldab: Rahvusvahelist vöö sertifikaati ja vööd).
Chung So Nyun Hapkido e.Noorte Hapkido vanusest 6-12a.

on Combat Hapkido stiili lasteprogramm, modifitseeritud ja struktureeritud, et seda saaks õpetada ja noortele õpilastele turvaliselt õppida. "Noorte Hapkido" on lõbus õppida ja ei ole igav. Ent see on ka tõsine Enesekaitse, mitte "Karate mängimine", mis parandab oluliselt lapse võimet kaitsta end igasuguse vägivalla eest.
ICHF on "Youth Hapkido" juhtorgan. Kõik sertifikaadid väljastab ICHF. Gup sertifikaadil ei ole kirjas "Combat Hapkido", vaid "Cung So Nyun Hapkido" ("Noorte Hapkido").
Iga õpilane, kes saab "Cung So Nyun" Hapkido sertifikaadi, peab olema ICHFi individuaalne liige.
Vöösüsteem on identne "Combat Hapkido" stiiliga. Selleks, et saavutada 1. poom Must Vöö "Noorte Hapkidos", peaks olema vaja umbes 3 aastat koolitust.
Kui "Noorte Hapkido" must vöö jõudis 12-
aastaseks, võib ta edasi minna "Combat Hapkido" programmi. Alates sellest ajast on minimaalne ajajärk tasemel üks aasta enne kui õpilane saab teisendada 1se Poomi taseme "Noorte Hapkidos" 1 Danile Combat Hapkidoga. Selle aja jooksul peab õpilane õppima Combat Hapkido 1 Dan Musta Vöö programmi. Õpilane kannab oma Poom Musta Vööd üleminekuajal.


REGISTREERI

ICHF-ESTONIA
SÕLE 40,TALLINN
ICHF-ESTONIA DOJANG

+372 55678183
+372 55 24634 (VENE KEELES)

info@combathapkido.ee

Pangakonto liikme- ja kuumaksu tasu maksmiseks.
SK COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228
Võta kontakti

Back to content