NOORTE HAPKIDO - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
TÄITKE VORM


 1 aasta 50€
 3 aastat 145€
Pangakonto liikme-,eksami ja kuumaksu tasu maksmiseks.
SPORDIKLUBI COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228
Selgitus:
Õpilase Nimi,Perekonnanimi
liikme,eksami või kuutasu(millise kuu eest)
HAPKIDO NOORTELE
Võitluskunstide kool õpetab tõhusa programmi rakendamise väärtust, õpetab lastele enesekindlust, eneseaustust, austust teiste vastu ja väärtuslikke eluoskusi. Combat Hapkido Estonia põhineb ICHF´I poolt tunnustatud programmil, mida praegu kasutatakse enam kui 800 võitluskunstide koolis üle kogu maailma. Combat Hapkido Estonia õpetab uhkelt “Noorte Hapkido” õppekava lastele vanuses 12+. Combat Hapkido Estonia “Noorte Hapkido” programmi õpilased arendavad  eluoskusi, mis mitte ainult ei aita neil paremini keskenduda ja paremini kuulata, vaid julgustavad neid kasvama nii füüsiliselt kui ka vaimselt positiivsel viisil. Ja kuna laste rasvumine on muutumas üha suurenevaks probleemiks, tegeleme selle probleemiga otse, mängides füüsilisi vorme edendavaid mänge,
Combat Hapkido  pakub lastele terve elu lähenemisviisi nutikate valikute tegemiseks, millel on pikaajaline positiivne mõju nende füüsilisele ja vaimsele tervisele. “Noorte Hapkido” on suurepärane sissejuhatus võitluskunstide maailma, on see ennekõike iseloomu arendamise programm, õpetades last olema enesekindlam, rõhutades samas vaoshoitust ja head kuulamisoskust.
Kui arvate, et teie lapsele teeks head “Noorte Hapkido”, soovitame teil külastada meie Dojangi ja lasta neil klassis proovida.  Teie proovimine ei ole teile tasuline , vanemad on teretulnud jälgima, kuidas Teie lapsed alustavad “Noorte Hapkidoga”. Kui teie laps (ja muidugi ka teie!) naudite tundi, pakume:
  • Liikmelisust ICHF´ga 50€ aasta;
  • Kuutasu 45€.(Aastase lepinguga kuutasu 35€)
  • Vööeksam 20-25€(Sisaldab: Rahvusvahelist vöö sertifikaati ja vööd).

Noorte Hapkido vanusest 12a.
on Combat Hapkido stiili noorteprogramm, modifitseeritud ja struktureeritud, et seda saaks õpetada ja noortele õpilastele turvaliselt õppida. "Noorte Hapkido" on lõbus õppida ja ei ole igav. Ent see on ka tõsine Enesekaitse, mitte " Mängimine", mis parandab oluliselt lapse võimet kaitsta end igasuguse vägivalla eest.
Kõik sertifikaadid väljastab ICHF peakorter. .
Iga õpilane, kes saab Combat Hapkido sertifikaadi, peab olema ICHFi individuaalne liige.
Vöösüsteem on identne Combat Hapkido täiskasvanute programmiga. Selleks, et saavutada 1dan Must Vöö "Noorte Hapkidos", peaks olema vaja umbes 3 aastat treeningut.


ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content