KUIDAS PROGRAMM TÖÖTAB? - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
HAPKIDO ONLINE KURSUS
Nüüd saate oma eesmärgi teenida oma must vöö  Hapkidos meie Hapkido kaugõppe-koduõppe programmis. Saate seda teha omas tempos, oma kodus privaatselt ja mugavalt.

Hapkido, mida õpetatakse enam kui 200 võitluskunstide koolis, sõjaväebaasis ja politseiosakonnas üle maailma, on tõhus, realistlik, kuid samas ka turvaline, lõbus ja hõlpsasti õpitav.

KUIDAS PROGRAMM TÖÖTAB:
Programmis kaasa tegemiseks peate olema registreeritud meie Hapkido andmebaasis.Seda saate teha SIIN

Õppige omas tempos. Kursuse läbimiseks pole tähtaega. Pärast registreerumist on minimaalselt 24 kuud aega, enne kui kellelgi lubatakse testida musta vööd.

Oma tasemete testimisel peab teil olema partner, et praktiseerida ja tehnikaid demonstreerida. Kui teie partnerit ei ole huvitatud atesteerimisest, ei pea ta õppekavas osalema(registreerima).

Iga 4 kuu järel saate testida 2 vööd (näide: kollane ja oranž), saates  privaatse YouTube'i video, mis näitab tasemele vajalikke tehnikaid. Saate tagasisidet ja kriitikat oma testide kohta.

Iga eksami ja vöötunnistuse töötlemise eest tuleb tasuda 30€.
(näide: kollane ja oranž 60€).

Musta vöö sertifitseerimine nõuab spetsiaalset töötlemist: taotlusvorm, 2 passifotot ja lõiv 150€. Teie musta vöö tunnistusel ei näidata  "kaugõpe" ega "koduõpe". See on sama sertifikaat, mis väljastati kõigile teistele.

Enne kui saate oma mustale vööle eksami teha, peate osalema vähemalt ühel seminaril. Ajakohase ajakava leiate meie veebisaidi www.combathapkido.ee seminari sektsioonist

Meie peainstruktor on kogu programmi vältel abiks, juhendamiseks ja konsulteerimiseks kättesaadav.
Kõigi küsimuste korral helistage +372 556 78183 või kirjutage  e-posti aadressil: maidu@combathapkido.ee

Naudi! Sõbra või pereliikmega koos võib õppimine ja harjutamine olla lõbus. Oma ajakavas ilma rahalise koormamata saavutate oma kodus privaatsuse ja mugavuse.Õpite midagi erilist, põnevat ja võib-olla ka elupäästvat !!
ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content