KUIDAS PROGRAMM TÖÖTAB? - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
HAPKIDO ONLINE KURSUS
Nüüd saate osaleda meie Hapkido kaugõppe-koduõppe programmis. Saate seda teha omas tempos, oma kodus privaatselt ja mugavalt.
Juba liikmena saate osaleda rahvusvahelistel Combat Hapkido Seminaridel,kus Combat Hapkido Meistrid demostreerivad uusi ja huvitavaid tehnikaid lisaks nendele mida Teie programmist õpite.

Hapkido, mida õpetatakse enam kui 200 võitluskunstide koolis, sõjaväebaasis ja politseiosakonnas üle maailma, on tõhus, realistlik, kuid samas ka turvaline, lõbus ja hõlpsasti õpitav.

KUIDAS PROGRAMM TÖÖTAB:
1.Programmis kaasa tegemiseks peate olema registreeritud meie Hapkido andmebaasis.Seda saate teha SIIN
2.Saadame Teile peale kuutasu tasumist meie klubi kontole videomaterjali tehnikatega.
3.Annate teada meile, kui olete valmis sooritama vööeksamit info@combathapkido.ee märksõnaga "VÖÖEKSAM"
4.Vööeksami variandid: a) Saadate filmitud eksami läbi Youtube. b)Tulete meie Tallinnas asuvasse Dojangi (Treening saali)

Õppige omas tempos. Kursuse läbimiseks pole tähtaega. Pärast registreerumist on minimaalselt 24 kuud aega, enne kui kellelgi lubatakse testida musta vööd.

Oma tasemete testimisel peab teil olema partner, et praktiseerida ja tehnikaid demonstreerida. Kui teie partnerit ei ole huvitatud atesteerimisest, ei pea ta õppekavas osalema(registreerima).(Kui sooritate vööeksami meie Dojangis siis on Teil kohapeal partner olemas)

Iga 4 kuu järel saate testida 2 vööd (näide: kollane ja oranž).

Iga eksami ja vöötunnistuse töötlemise eest tuleb tasuda 30€.
(näide: kollane ja oranž 60€).

Musta vöö sertifitseerimine nõuab spetsiaalset töötlemist: taotlusvorm, 2 passifotot ja lõiv 150€. Teie musta vöö tunnistusel ei näidata  "kaugõpe" ega "koduõpe". See on sama sertifikaat, mis väljastatakse kõigile teistele.

Enne kui saate oma mustale vööle eksami teha, peate osalema vähemalt ühel seminaril. Ajakohase ajakava leiate meie veebisaidi www.combathapkido.ee välisseminari sektsioonist

Meie peainstruktor on kogu programmi vältel abiks, juhendamiseks ja konsulteerimiseks kättesaadav.
Kõigi küsimuste korral helistage +372 556 78183 või kirjutage  e-posti aadressil: maidu@combathapkido.ee

Naudi! Sõbra või pereliikmega koos võib õppimine ja harjutamine olla lõbus. Oma ajakavas  saavutate  kodus privaatsuse ja mugavuse.Õpite midagi erilist, põnevat ja võib-olla ka elupäästvat !!
ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content