ENESEKAITSE - COMBAT HAPKIDO ESTONIA

Go to content

ENESEKAITSE

COMBAT HAPKIDO
ENESEKAITSE NAISTELE
IGALE VANUSELE
ENESEKAITSE KURSUSED

ENESEKAITSE PROGRAMM, MIS OMAB KEHTESTATUD FÜÜSILIST AKTIIVSUST, TERVIST JA KAITSET
Meie enesekaitseprogramm on pidevalt arenev moderniseeritud võitluskunst, mis keskendub tõhusatele ja hõlpsamatele tehnikatele. Tuginedes Chon-Tu Kwan Hapkidole (Combat Hapkido), õpivad õpilased kaitset relvastamata ründajate ja relvastatud ründajate vastu. Meie enesekaitseprogrammide eesmärgiks on hoida teid füüsiliselt aktiivsed, hoides samal ajal paindlikkust, tugevust, koordineerimist ja paremaid reflekse, et tulla toime paljude erinevate rünnakute ja olukordadega.

Enesekindlus ja võitluskunstide koolitus parandab teie elukvaliteeti kindlalt jõu ja paindlikkuse suunas. See, mida õpid, muutub teie osaks teie ülejäänud eluks.

Meie juhendajatel on aastatepikkune võitluskunstide kogemus. Kõik meie instruktorid on Chon-Tu Kwan Hapkido (Combat Hapkido) sertifitseeritud  juhendajad. Oleme uhked oma koolitusele ja me pidevalt uurime, praktiseerime ja rafineerime oma tehnikaid.

Tehke otsus kaitsta oma pere ja ennast - tule ja treeni  koos meiega!


COMBAT HAPKIDO "STREET SELF DEFENSE"
On valik kombineeritud võtteid,mis on lihtne õpida ja mida läheb vaja ,et olla valmis ja kaitsta ennast erinevate rünnakute eest, mis võivad meid varitseda tänaval, pargis või koduukse ees, ja ka kõige ettearvamatutes kohtades.

Huvi korral kirjuta maidu@combathapkido.ee

KUUTASU: 35€
FOTOD
Registrikood:80550329
COMBAT HAPKIDO ESTONIA
MEIE PARTNER
Back to content