ENESEKAITSE TEISMELISTELE - ICHF ESTONIA

INTERNATIONAL COMBAT HAPKIDO FEDERATION
Title
Go to content
Enesekaitse  Teismelistele
Registreeri laps kursusele
Enda kaitsmine ei ole alati parim lahendus, kuid mõnikord on see AINUS lahendus.
Kui mõtleme probleemidele, millega meie teismelised lapsed võivad igapäevaselt kokku puutuda, võivad kiusamised olla nimekirja tipus. Ehkki on tõsi, et kiusamine on probleem, mis mõjutab kõiki, pöörates koolide hoolekogude, seaduse täitmise tagamise ja valitsuse täielikku tähelepanu, kipume unustama muud võimalused, kuidas teismelisi kaitsta. Asi on selles, et nad võivad sattuda muude vägivaldsete isiklike kuritegude ohvriks nagu  röövimised, tavalised kallaletungid ja seksuaalsed kallaletungid.

Mis teeb ohvriks?
Kiusamise ohvri omadusi määratlevaid uuringuid on sama palju kui vägivaldsete kuritegude ohvrite kohta. Ehkki tegemist on erinevat tüüpi kuritegudega ning kiusamise ja kuriteoohvrite omadusi mõjutavad mõned erinevused, on üks ühine nimetaja: nad on ohvrid, kuna need on lihtsad sihtmärgid, mis tähendab, et kiusaja / kurjategija on kindel, et ohver ei võitle vastu.

Paljud eksperdid teevad koos valitsusega tööd kiusamise leevendamiseks vastastikuse vahendamise, sekkumise ja konfliktide lahendamise programmide kaudu. Paljud olukorrad lahendatakse edukalt, paljud aga mitte. Lõpuks on kiusamine, nagu vägivaldne kuritegevus, alati olemas.

Kas on olemas lahendus? JAH!
Kui seadused ja valitsuse toetatud programmid ei suuda piisavalt teha seda, milleks nad olid mõeldud - ohvrite kaitsmiseks ja ründaja karistamiseks -, jäävad inimesed  haavatavamaks suurema vägivalla suhtes. See abituse tunne võib olla halvav.  Teie probleemi lahendamisel kellelegi teisele lootmine ei ole lahendus, kuna nad ei ole läheduses, kui seisate silmitsi kiusaja või ründajaga.

Combat Hapkido koolitus ei õpeta teile mitte ainult erakordseid kaitseoskusi ja tehnikaid, vaid aitab kaasa ka isiklikule kasvule, arendades enesekindlust ja oskuslikku suhtumist. Combat Hapkido EI OLE sport, nii et puuduvad medalid ja trofeed, mille nimel võistelda. Meie enesekaitse kursustel treenite ja liigute omas tempos, kuid tagame, et igal treeningul oleks kaitsetaktika tegelike tänavastsenaariumide vastu.

KÜSI INFOT TREENINGUTE KOHTA: treeningud@combathapkido.ee
ICHF ESTONIA
SÕLE 40,COMBAT HAPKIDO DOJANG
10317 Tallinn (Estonia)
+372 556 78183
+372 552 4634 (VENE KEELES)
INFO@COMBATHAPKIDO.EE
© 2020 Combat Hapkido Estonia. All rights reserved
Back to content