ENESEKAITSE - ICHF-ESTONIA

Go to content
ENESEKAITSE KURSUSED

ENESEKAITSE PROGRAMM, MIS OMAB KEHTESTATUD FÜÜSILIST AKTIIVSUST, TERVIST JA KAITSET
Meie enesekaitseprogramm on pidevalt arenev moderniseeritud võitluskunst, mis keskendub tõhusatele ja hõlpsamatele tehnikatele. Tuginedes Chon-Tu Kwan Hapkidole (Combat Hapkido), õpivad õpilased kaitset relvastamata ründajate ja relvastatud ründajate vastu. Meie enesekaitseprogrammide eesmärgiks on hoida teid füüsiliselt aktiivsed, hoides samal ajal paindlikkust, tugevust, koordineerimist ja paremaid reflekse, et tulla toime paljude erinevate rünnakute ja olukordadega.

Enesekindlus ja võitluskunstide koolitus parandab teie elukvaliteeti kindlalt jõu ja paindlikkuse suunas. See, mida õpid, muutub teie osaks teie ülejäänud eluks.

Meie juhendajatel on aastatepikkune võitluskunstide kogemus. Kõik meie instruktorid on Chon-Tu Kwan Hapkido (Combat Hapkido) sertifitseeritud  juhendajad. Oleme uhked oma koolitusele ja me pidevalt uurime, praktiseerime ja rafineerime oma tehnikaid.

Tehke otsus kaitsta oma pere ja ennast - tule ja treeni  koos meiega!


COMBAT HAPKIDO "STREET SELF DEFENSE"
On valik kombineeritud võtteid,mis on lihtne õpida ja mida läheb vaja ,et olla valmis ja kaitsta ennast erinevate rünnakute eest, mis võivad meid varitseda tänaval, pargis või koduukse ees, ja ka kõige ettearvamatutes kohtades.
ICHF-ESTONIA
SÕLE 40,TALLINN
ICHF-ESTONIA DOJANG

+372 55678183
+372 55 24634 (VENE KEELES)

info@combathapkido.ee

Pangakonto liikme- ja kuumaksu tasu maksmiseks.
SK COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228
Võta kontakti

Back to content