COMBAT HAPKIDO - ICHF-ESTONIA

Go to content
                                             COMBAT HAPKIDO

Combat Hapkido, tuntud ka Korea keeles Chon-Tu Kwan Hapkido (전투관 합기도) on eklektiline kaasaegse Hapkido süsteem, mille GM John Pellegrini asutas 1990. aastal. Järgmise sammuna 1992. aastal moodustas GM Pellegrini Rahvusvahelise Combat Hapkido Föderatsiooni (ICHF)  Combat Hapkido ametliku juhtimisorganina. Aastal 1999 tunnustas ICHFi Korea Kido Assotsiatsioon ja Maailma Kido Föderatsioon, ühiselt tuntud kui Kido Hae, Hapkido stiiliks Chon Tu Kwan Hapkido.

GRANDMASTER JOHN PELLEGRINI
1948-
Combat Hapkido nimetatakse ka "Self-Defense Science" ja GM Pellegrini sõnul on Combat Hapkido uus valitud Hapkido tehnikateke tõlgendus ja rakendamine. Hapkidole lisati  sõna "Combat", et eristada seda süsteemi traditsioonilistest Hapkido stiilidest ja määratleda selle fookus kui enesekaitsevahend.

Combat Hapkido loodud grandmaster John Pellegrini'i poolt ja sellel on ainult üks eesmärk - enesekaitse. See on äärmiselt realistlik ja mitmekülgne enesekindluse distsipliin, mis hõlmab laia valikut käelööke, jalalööke, sidumis lukke, närvi survepunkte, maasvõitlust ja relva tehnikaid.
Tulemuseks on praktiline ja kõikehõlmav enesekaitse süsteem, mis on õppimisvõimalik ja tõeliselt tõhus realistlikes olukordades. See sobib hästi kõikidele täiskasvanutele, sest füüsiline tugevus ja sportlikud võimeid ei ole olulised. Combat Hapkido  on populaarne kogu maailmas sõjaväe- ja politseiorganite seas.
ICHF-ESTONIA
SÕLE 40,TALLINN
ICHF-ESTONIA DOJANG

+372 55678183
+372 55 24634 (VENE KEELES)

info@combathapkido.ee

Pangakonto liikme- ja kuumaksu tasu maksmiseks.
SK COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228
Võta kontakti

Back to content