HAPKIDO - Niitmets Korean Martial Arts

TREENINGUD
SÕLE 40,TALLINN

KONTAKT
+372 556 78183


NIITMETS DEFENSIVE
Go to content
Kas teadsite, et JACKIE CHAN ON HAPKIDO MUST VÖÖ?
MIS ON HAPKIDO?
Hap = Harmoonia
Ki = Jõud,energia
Do = Tee või teekond
Hapkido on Korea võitluskunst, mida praktiseeritakse kogu maailmas. Iseloomulik liigeste lukkude, heidete ja dünaamiliste löögitehnikate abil on see Korea võitluskunst ainulaadne  vastase rünnakute ümbersuunamisele, mitte jõulisele blokeerimisele.
Hapkido on võitluskunst. See oli mõeldud ründaja vastu kaitsmiseks, kellel on oskusi paljudes võitlusvormides. Hapkido, juured algavad Aiki-jujitsust,Hapkidos on lisatud liigeste lukud, heited ,haaretest vabanemised ja lõksupüüdmis tehnikad, muutes selle üheks originaalsemaks hübriidseks võitluskunstiks. Erinevalt tänapäevastest MMA treeningutest annab Hapkido aga õpilasele tugeva aluse erinevates kaitsevormides ning juhib selle kaitse strateegia vee, ringi ja harmoonia põhimõtetesse. See annab õpilasele kindla raamistiku, mille abil oma oskusi arendada, nii et tegelikes kaitsesituatsioonides ei jääks nad vastasele alla.
Selle eesmärk on võimaldada võitluskunstnikel kiiresti alistada vastane ja muuta ründajad täiesti võimetuks suurt kahju tekitama. Kuna Hapkido annab täieliku kontrolli füüsilise vastasseisu üle ja rõhutab täpsust üle jõulise jõu, saab hapkido harrastaja lokaliseerida vastasele tekitatud kahju ja vältida tahtmatu vigastuse tekitamist.
Sel põhjusel on see kogu maailmas väga populaarne eraturva- ja korrakaitseametnike seas.
Kuid ärge arvake,et Hapkido on ainult PUHTALT enesekaitse. Hapkido võimaldab harjutajal kasutada ka äärmiselt võimsat ja isegi surmavat jõudu, kui see on hädavajalik.
Kuutasu 55€
(Aastase lepinguga 45€)

Treeningud: T,N 19:00-21:00
Pangakonto  tasusude maksmiseks

SPORDIKLUBI COMBAT HAPKIDO ESTONIA
SEB BANK IBAN EE311010220272244228

Selgitusse: HAPKIDO
Nimi(õpilase):Mati Karu
Juuni treeningtasu
NKMA DOJANG
Sõle 40,Tallinn
10317 Estonia

+372 556 78 183
Copyright © 2022 Niitmets Korean Martial Arts. All rights reserved.
NIITMETS KOREAN MARTIAL ARTS
Back to content